A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Видання

Дата: від до Скинути

Як допомогти дитині, яка перебуває в стресі

У цьому буклеті батьки знайдуть поради щодо того, що таке стрес, як реагує дитина, яка знаходиться у стані стресу, та  як допомогти дитині впоратися та подолати стрес.

19:04 14.11.2023

Ранній розвиток дитини

Дитина – цілісна особистість, і її гармонійний розвиток залежить від можливості реалізовувати увесь потенціал, що дала їй природа. Цей посібник дає інформацію про особливості рухового, мовленнєвого, сенсорного та психоемоційного розвитку, а також дає рекомендації щодо створення умов для різнобічного розвитку малюка.

15:08 09.11.2023

Оформлення індивідуальної програми розвитку дитини за новим зразком

Методичні матеріали представляють огляд обов’язкових кроків, необхідних для реалізації відповідного потребам дитини рівня підтримки у закладі загальної середньої освіти, зокрема оформлення індивідуальної програми розвитку за новим зразком. Адресовано педагогічним працівникам, які є учасниками команд психолого-педагогічного супроводу і працюють з категорією дітей, які мають освітні труднощі, а також фахівцям інклюзивно-ресурсних центрів для здійснення інформаційно-просвітницької діяльності.

10:52 21.09.2023

Програма професійного зростання та емоційної підтримки педагогічних працівників

Програма професійного зростання та емоційної підтримки — це навчальний курс для викладачів загальноосвітніх шкіл для протидії та запобіганню емоційному вигоранню в освітньому процесі, набуття базових навичок і знань, які допомагають долати стрес на робочому місці. Тут надано практичні рекомендації педагогам (адміністраціям шкіл) і тренерам для навчання педагогічних працівників, зокрема, як протидіяти емоційному вигоранню в навчальному процесі, підтримувати одне одного та сприяти професійному зростанню. Видання адресоване педагогам, адміністраторам шкіл, шкільним психологам, соціальним педагогам тощо.

09:28 25.05.2023

Організація першого рівня підтримки для дитини в закладі загальної середньої освіти

У навчально-методичному посібнику представлено огляд низки обов’язкових кроків, необхідних для організації першого рівня підтримки в закладі загальної середньої освіти для осіб, які мають поодинокі, епізодичні освітні труднощі.

08:47 10.04.2023

СПІВПРАЦЯ ВЧИТЕЛЯ ТА АСИСТЕНТА ВЧИТЕЛЯ В ІНКЛЮЗИВНОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ (методичні рекомендації)

У методичних рекомендаціях представлені особливості роботи  асистента вчителя в класі закладу загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням. Здійснено теоретичне обґрунтування та окреслено нормативно-правове, організаційне та дидактико-методичне забезпечення змісту його діяльності. Посібник адресовано асистентам учителя, педагогам закладів загальної середньої освіти, методичним працівникам, батькам дітей з особливими освітніми потребами. Методичні рекомендації можна переглянути натиснувши ТУТ

08:10 03.04.2023

Книга ігор для дітей з психосоціальної підтримки

Завдяки іграм діти навчаються краще розуміти свої емоції та тілесні почуття. Через виконання правил та дотримання послідовності дій у іграх діти набувають навички саморегуляції та самоконтролю. І саме завдяки цим навичкам, діти навчаються розуміти власні потреби та потреби інших. Книгу ігор для дітей з психосоціальної підтримки можна пегеглянути натиснувши ТУТ

16:15 01.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено