A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу за участю фахівців (консультантів) ІРЦ 7

Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи. Команда психолого-педагогічного супроводу є важливою частиною якісного інклюзивного навчання у школі. Адже саме вона розробляє індивідуальну програму розвитку дитини, моніторить її виконання, вносить зміни, створює умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище та допомагає вчителям організувати інклюзивне навчання. Протягом вересня місяця фахівці (консультанти) Інклюзивно-ресурсного центру № 7 Подільського району м. Києва приймали участь у засіданнях команд супроводу закладів дошкільної та загальної середньої освіти Подільського району. Налагоджена робота учасників команди супроводу дає позитивні результати в повсякденній роботі колективу закладу освіти зі здобувачами освіти. Разом до премоги!

13:46 21.09.2023

Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку в ІРЦ

Комплексне психолого-педагогічне оцінювання розвитку дитини є одним з механізмів забезпечення права дітей на належну освіту. Її проведення - одне із завдань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів. Комплексна оцінка розвитку проводиться з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини. Щоденно команда кваліфікованих фахівців Інклюзивно-ресурсного центру № 7 Подільського району м. Києва надає послуги громаді Подільського району. Так і сьогодні, 21 вересня, проходять комплексні псхолого-педагогічні оцінки розвитку в приміщенні Інклюзивно-ресурсного центру № 7 Подільського району. Разом до перемоги!

10:16 21.09.2023

ЗАПУСК МОВЛЕННЯ - один з багатьох напрямків роботи вчителя-логопеда

«Запуск мовлення» – це коли дитина почне повторювати прості слова та фрази за дорослими, адже саме через імітацію запускається і розвивається мовлення у людини. Поки дитина не буде повторювати прості звуки, лепетні слова, на жаль, мовлення буде відсутнє, або не буде розвиватися.

17:30 20.09.2023

З Днем Незалежності!

МАТИ-УКРАЇНО! Перше наше слово з нами повсякчас, Мати-Україно, ти одна у нас! Ниви і діброви, і садів окрас — Рідна мати Батьківщино, Ти ж одна у нас! Хай же мир і дружба поєднають всіх, І дзвенить дитячий безтурботний сміх. Нам зоріє доля світла і ясна. Рідна мати Батьківщино, Ти ж у нас одна! (М. Сингаївський)

08:01 24.08.2023

Ранній розвиток дитини

Дитина – цілісна особистість, і її гармонійний розвиток залежить від можливості реалізовувати увесь потенціал, що дала їй природа. Цей посібник дає інформацію про особливості рухового, мовленнєвого, сенсорного та психоемоційного розвитку, а також дає рекомендації щодо створення умов для різнобічного розвитку малюка.

09:40 28.07.2023

Денний догляд для дітей (соціальна послуга)

На базі  Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, де функціонує Дитяча точка СПІЛЬНО (від організації “Соціальна Синергія”), запрацювала нова послуга — денний догляд. Ця соціальна послуга передбачає догляд і нагляд  за дітьми протягом дня чи певного часу. На нашій локації цією послугою можна користуватися щодня впродовж 4 годин. Діти перебувають з соціальним фахівцем та психологом, які пройшли спеціальне навчання щодо особливостей послуги денного догляду.

16:03 27.07.2023

Онлайн-безпека дітей з особливими освітніми потребами. Що важливо знати батькам.

Громадська організація #stop_sexтинг запрошує батьків та спеціалістів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (працівників освітніх закладів чи денних центрів для дітей), на вебінар “Онлайн-безпека дітей з особливими освітніми потребами. Що важливо знати батькам”, що відбудеться 13 червня о 19:00 на ютуб-каналі  https://www.youtube.com/watch?v=THDU8A8-Cjw Реєстрація за посиланням: 

08:35 13.06.2023

Підвищення фахового рівня фахівців (консультантів) ІРЦ №7 з міжнародною участю

Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру №7 Подільського району м. Києва взяли участь у 12-тижневому  навчальному  курсі "Використання методики TBRI (TRUST-BASED RELATIONAL INTERVENTION) для допомоги дітям з травмою" від  Karyn Purvis Institute of Child Development (Dallas, Texas, USA).

13:09 06.06.2023

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу ЗДО №802 та ЗДО №103 Подільського району м.Києва

23 та 25 травня 2023 року фахівець (консультант) ІРЦ 7 - Олена Дитяк прийняла участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу ЗДО №802"Паросток" та ЗДО №103 Подільського району м.Києва. Кваліфіковані працівники закладу освіти та фахівець інклюзивно-ресурсного центру обговорили питання моніторингу динаміки розвитку, виконання індивідуальної програми та результати корекційної та виховної роботи в закладі. Дякуємо колегам за плідну роботу та співпрацю!

15:21 25.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено