A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Вірте в дитину та будьте поруч: рекомендації батькам дитини з психічним розладом

Якщо ваша дитина лікується від психічного захворювання, або у неї вперше діагностували психічний розлад, ви можете почуватися розгублено та сумніватися у собі. Але у ваших силах підтримати дитину на цьому шляху. Ваше завдання – показати дитині, що її почуття важливі, що у власній вразливості вона може віднайти силу. Завдяки такій допомозі дитина зможе швидше одужати або поліпшити психічне здоров’я, легше сприймати невдачі та труднощі і не здаватися у реалізації мрій.

13:09 29.03.2023

Порадник для батьків "Як ефективно адвокатувати права дітей з інвалідністю в Україні"

Батьки дітей з інвалідністю – найкращі експерти, коли йдеться про потреби їхніх дітей. Саме тому важливо чути їхній голос, дослухатися до їхніх думок і пропозицій під час розробки тих чи інших законодавчих ініціатив, впровадження послуг, творення інклюзивних змін в громадах тощо. У свою чергу батькам легше відстоювати інтереси і права своїх дітей, коли вони згуртовані в організацію чи коаліцію організацій, та знають як ефективно адвокатувати.

12:03 29.03.2023

У Києві запускають проєкт з працевлаштування батьків та опікунів дітей з інвалідністю

«Готуємо до запуску спільний проєкт NOVUS та Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Сьогодні у Києві серед дітей внутрішньо переміщених осіб зареєстровані близько 1000 дітей з інвалідністю. Переважно таких дітей виховує тільки мама, якій важко знайти постійну роботу, оскільки її графік через догляд за дитиною часто нестабільний. Тож можливість працевлаштування для батьків та опікунів дітей з інвалідністю є важливим кроком для поліпшення умов життя як дітей з інвалідністю, так і сімей, які їх виховують», — зазначила Марина Хонда.

10:21 29.03.2023

Як відновити ментальне здоров’я дитини: 5 обов’язкових кроків для батьків

Діти — найбільш незахищена і вразлива частина населення. У час, коли дорослі ще могли триматися, діти найчутливіше відзеркалили усі разючі події війни. Команда психологів проекту «СпівДія заради Дітей» підготувала 5 кроків-порад для батьків, щоб відновити ментальне здоров’я дитини.

09:20 28.03.2023

21 березня – Всесвітній день поширення знань про синдром Дауна

Сьогодні відзначають Всесвітній день поширення знань про синдром Дауна. Тож ми розповімо вам про цей стан, адже впевнені, що інформування про нього допоможе боротися зі стереотипами та упередженнями щодо людей, які його мають.

16:23 21.03.2023

Чи в нормі ваш підліток: тест на тривожність для тинейджерів та батьків

Різка зміна настрою, підвищена тривожність, перевтома? Мабуть кожен український тинейджер переживає щось подібне. Але чи в нормі ваш підліток? Як дізнатися, чи йти до психолога, чи ні? Програма Anima від українських розробників здатна просканувати стан психіки за лічені хвилини. Як це працює та чому важливо саме для підлітків, розповідає Сергій Данилов, експерт у галузі нейронаук та співзасновник стартапу Anima.

09:02 13.03.2023

Усвідомлене читання: чому важливіше читати не швидко, а з розумінням?

Що таке усвідомлене читання? Чому важливо читати не швидко, а вдумливо? Та як розвинути мотивацію до читання, коли щодня повітряні тривоги? Тут допоможе  застосунок «Вивчаю — не чекаю». Він розроблений ГС "Освіторія" спільно з міжнародною благодійною організацією War Child Holland  та  МОН. Додаток не потребує інтернету та вміє зацікавити читанням. Авторка підручників і методичних посібників НУШ та співавторка контенту для застосунку Інна Большакова розповіла все про читацьку компетентність під час вебінару  "Захопливе читання із застосунком "Вивчаю - не чекаю".

15:44 09.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування