A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

27.05. та 03.06.2024 року Наталія Петренко - фахівець(консультант) ІРЦ№7 Подільського району м.Києва прийняла участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу Гімназії №34 "Либідь" та ЗЗСО 243. На зустрічі обговорили питання моніторингу динаміки розвитку, виконання індивідуальної програми та результати корекційної роботи. Дякуємо колегам за співпрацю на шляху до створення ефективного інклюзивного середовища!

16:59 04.06.2024

З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки!

Колектив Інклюзивно-ресурсного центру №7 Подільського району вітає всіх з Днем вишиванки! Цей день нагадує нам про нашу історію і національну єдність. Нехай кожна вишиванка стане оберегом, який принесе силу, натхнення й мир в наші домівки! Бажаю вам миру, гармонії та безмежного щастя. Нехай наші традиції живуть у ваших серцях і передаються з покоління в покоління! Зі святом!

09:44 16.05.2024

Зустріч фахівців ІРЦ з колективом закладу дошкільної освіти № 435 та батьками вихованців

27 березня відбулась зустріч фахівців (консультантів) Інклюзивно-ресурсного центру з колективом закладу дошкільної освіти №435 та батьками вихованців, які відвідують заклад. Тема зустрічі "Переваги інклюзивної освіти в ЗЗСО". Представники Інклюзивно-ресурсного центру (Дитяк Олена, Гуляєва Валентина) розповідали про організацію інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти. Дякуємо закладу дошкільної освіти №435 за співпрацю!

11:52 28.03.2024

21 березня - Всесвітній день поширення знань про синдром Дауна

Із 2006 року, 21 березня світ відзначає Всесвітній день людини із синдромом Дауна. Ініціатором створення Дня стала Європейська асоціація синдрому Дауна. Дата обрана як розшифровка причини синдрому (21.03 - три двадцять перших хромосоми). 20 грудня 2007 року День синдрому Дауна набув міжнародного статусу.

12:18 21.03.2024

Теорія та практика від центру кінезіології Петренко

11 січня 2024 року до Інклюзивно-ресурсного центру №7 Подільського району м.Києва завітали засновник центру Павло Петренко та фізичний терапевт  Григорій Васильчук. Гості ознайомили фахівців та батьків з діяльністю центру, з особливостями роботи з особами з особливими освітніми потребами. Провели діагностику фізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами та надали рекомендації батькам. Провели майстер-клас  з демонстрацією базових елементів та парних вправ. Дякуємо за цікаву зустріч!

12:03 12.01.2024

7 грудня відзначається День української хустки.

З нагоди Дня української хустки колектив Інклюзивно-ресурсного центру №7 Подільського району м.Києва  вітає з цим чудовим святом! Сьогодні ми об'єднуємося, щоб вшанувати красу та символіку української хустки, яка стала не лише модним аксесуаром, але й важливим елементом нашої культури.

13:37 07.12.2023

Що таке “м’яка кімната” для рівноваги та як її обладнати в школі

“Мʼяка кімната” – це куточок або дійсно ціла кімната, де можна сенсорно розважитися, перемкнути увагу, осмислити якусь отриману інформацію, розвантажитися і набутися ресурсності. Ідея “мʼякої кімнати” належить ГО  "ЕДКемп Україна". Її вперше презентували наприкінці червня цього року на Національному EdCamp-ВОЛЯ 2023. Тоді вплив “мʼякої кімнати” змогли оцінити учасники та учасниці (не)конференції.

09:38 29.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено