A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Дата: від до Скинути

РОЗРОБЛЕНО ПОРАДИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Відповідно до рекомендацій МОН, з 14 березня 2022 року в тих областях нашої держави, де є можливість навчатись, відновлено освітній процес. Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України розроблено рекомендації щодо організації навчального процесу для дітей із порушеннями зору, слуху та інтелектуального розвитку.

20:24 23.11.2022

Центр Джерело запрошує організації батьків дітей з інвалідністю подаватися на участь у проєкті ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Центр Джерело запускають проєкт об’єднання та підтримки організацій, які захищають права дітей з інвалідністю, дітей з особливими освітніми потребами та їхніх сімей. 

09:10 15.11.2022

Корекційно-розвиткові заняття

Проводимо комплексну оцінку розвитку та корекційно-розвиткові заняття прилаштовуючись до труднощів сьогодення.

13:41 26.10.2022

Корекційно-розвиткові заняття. Знімаємо напруження, стабілізуємо емоційний стан, знаходимо ресурс.

Малювали - вимальовували гарбуз. Гарбуз - символ роду, достатку, родючості. Друзі, щоб нашому роду не було переводу, щоб ми і ви здорові були, щоб мали достаток і життєву жилу, молодість та кохання!

09:23 26.10.2022

Корекційно-розвиткова робота онлайн

Питання безпеки дітей – одне з найважливіших. Фахівці ІРЦ  надають корекційно-розвиткові заняття дітям з особливими освітніми потребами онлайн.

22:29 13.10.2022

Школярів запрошують на зустріч із канадським режисером

ГО “Смарт освіта” запрошує учнівсто на онлайн-зустріч із канадським режисером Серджіо Наваретта “The Art of Storytelling and the Importance of Creativity”, яка відбудеться 7 жовтня о 19.00. Подія підійде для дітей від 7-ми років. Мова зустрічі – англійська. Якщо ви хочете долучитися до події в зумі й поставити свої запитання особисто режисеру, реєструйтеся за цим посиланням. Також переглянути трансляцію й поставити запитання в коментарях можна буде під час трансляції на ютубі. Серджіо Наваретта – відомий канадський режисер, який розповість про мистецтво сторітелінгу, про те, як стати режисером, чим займається продюсер/режисер і з якими знаменитими акторами та акторками він працював. Режисер є лауреатом наступних премій: • “Best Shorts Competition 2012” із фільмом “The Fortune Cookie”. • Castlepoint Numa Award за фільм “The Colossal Failure of the Modern Relationship” на Італійському фестивалі сучасного кіно (2012) На зустрічі ми дізнаємося, що стоїть за створенням фільму і відкриємо деякі секрети фільмейкингу. Також режисер розповість, чим відрізняється створення кінофільму від створення мультфільму. Найважливіше, що ми обговоримо: як історії виходять із розуму та серця художників завдяки уяві та креативності. “Думки — це речі, і найприємніша частина моєї роботи — це уявити щось і побачити, як це бачення матеріалізується”, – коментує Серджіо.

10:42 07.10.2022

У період воєнного стану для дітей з особливими освітніми потребами, які переїхали на тимчасове місце проживання в місто Київ фахівцями ІРЦ надаються корекційно-розвиткові послуги

Наразі в Інклюзивно-ресурсному центрі № 7 Подільського району м. Києва проводяться корекційно-розвиткові заняття для осіб з особливими освітніми потребами, які переїхали на тимчасове місце проживання в місто Київ.

14:26 06.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування