A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Дата: від до Скинути

Семінар на тему: «Вправи та завдання для профілактики дисграфії та дислексії у дошкільників»

09 січня 2023 року в конференц-залі ІРЦ №7 Подільського району м.Києва було проведено семінар на тему: «Вправи та завдання для профілактики дисграфії та дислексії у дошкільників». Спікеркою заходу була фахівець-консультант центру, вчитель-логопед - Дитяк Олена Іванівна. Присутні були вихователі, логопеди ЗДО та вчителі початкових класів Подільського району.  На семінарі було розкрито поняття «дисграфія», «дислексія», сформовані причини виникнення порушень, опрацьовано вправи та завдання для профілактики виникнення порушень писемного мовлення в дошкільному віці. Після виступу доповідача, відбулося обговорення та обмін досвідом між слухачами.

11:18 10.01.2023

Засідання команди супроводу в онлайн форматі

10.01.2023р. фахівці (консультанти) ІРЦ №7 прийняли участь в засіданні команди психолого-педагогічного супроводу  ЗДО №563. Під час засідання було обговорено успіхи та труднощі, відкореговано індивідуальну програму розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Намічено напрямки  роботи протягом наступних трьох  місяців. Дякуємо колегам за плідну роботу та співпрацю.

10:51 10.01.2023

Cемінар "Психологічна допомога дітям, які зазнали стресових чинників. Використання методу СИМВОЛДРАМА". Частина 1

Сьогодні, 05 січня, в приміщенні Інклюзивно-ресурсного центру № 7 Подільського району м. Києва відбулася перша частина навчального семінару на тему: "Психологічна допомога дітям, які зазнали стресових чинників. Використання методу СИМВОЛДРАМА". Кваліфікований фахівець (консультант), практичний психолог, сертифікований консультант - Корень Людмила Василівна, ознайомила учасників семінару з технікою кататимно-імагінативної психотерапії. Дана техніка є особливо ефективною у процесі  психологічної реабілітації дітей. Учасники групи  відчули, як відбувається  відновлення та зміцнення власних психологічних ресурсів. 

11:02 06.01.2023

Семінар на тему: «Використання дидактичних ігор на заняттях з розвитку фонематичних процесів в ЗДО»

04 січня 2023 року в конференц-залі ІРЦ №7 Подільського району м.Києва було проведено семінар на тему: «Використання дидактичних ігор на заняттях з розвитку фонематичних процесів в ЗДО». Спікеркою заходу була фахівець (консультант) установи, вчитель-логопед - Дитяк Олена Іванівна. Присутніми були вихователі та логопеди ЗДО Подільського району.  На семінарі було розглянуто та розкрито досить актуальну тему щодо розвитоку фонематичних процесів у дошкільників засобами дидактичних ігор, про важливість цих заходів в підготовці дітей до навчання у школі. Також слухачам було продемонстровано та надано значну кількість ідей з виготовлення дидактичних ігор для використання їх на корекційно-розвиткових заняттях та у повсякденні.

11:13 05.01.2023

Різдвяні традиції: онлайн-курс

Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) за підтримки Український культурний фонд та EdEra розробили онлайн-курс про різдвяні традиції в межах освітнього проєкту «Знай свою Україну».

10:08 03.01.2023

Онлайн вебінар

Запрошуємо  10 січня о 18.00 на вебінар "Формування соціальних навичок у дітей з ООП". Мета вебінару орієнтувати педагогів у методах, засобах і прийомах формування соціальних навичок у дітей з ООП у закладах освіти.

16:17 02.01.2023

«Спільно Різдво»: до 14 січня на Арсенальній площі діятиме святковий зимовий простір для дітей та молоді віком від 7 до 17 років

У Києві на Арсенальній площі до 14 січня діятиме святковий зимовий простір «Спільно Різдво». На території  простору можна буде записати трек із колядок та щедрівок із молодими українськими виконавцями, створити свою авторську різдвяну листівку, змайструвати солом’яного «павука» чи зробити маску до свята Маланки.

16:30 29.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування