A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Дітей

Дата: від до Скинути

Канали з україномовним контентом на YouTube для старших дошкільнят та молодших школярів

Сьогодні пропоную добірку носіїв пізнавальної інформації, яка буде цікавою для тих дітей, яких уже приваблюють не лише цифри, кольори, професії і транспорт. Перелік буде цікавим для старших дошкільнят та молодших школярів. Проте й дорослі зможуть отримати задоволення від їх перегляду)

17:58 27.04.2022

10 рухливих ігор з усього світу

Квач, хованки, козаки-розбійники – скільки всього цікавого з дитинства ми згадуємо з посмішкою. Але чим же новеньким здивувати наших дітей? Перед вами добірка цікавих рухливих ігор з усієї планети, які викликають захват у місцевих дітлахів. Беремо на замітку і при першій же можливості пробуємо!

20:17 23.04.2022

СКАРБНИЧКА ДОСЯГНЕНЬ

Дану гру можна використовувати спочатку для підняття самооцінки дитини в цілому, а потім для підвищення віри в свої сили в будь-якій конкретній справі. Це дуже гарна гра, яка повинна перерости в звичку бачити і цінувати свої маленькі перемоги кожен день. Ви дійсно зможете досягти такої, здавалося б, глобальної мети, якщо будете систематично використовувати цей ігровий прийом. Надалі можна буде замінити його усним обговоренням своїх щоденних досягнень.

13:25 22.04.2022

21 РОЗВИВАЮЧА ГРА З ФІГУРКАМИ ТВАРИН

1. Порівнюючи фігури розставляємо їх від найбільшого до меншого і навпаки; від найвищого до найнижчого і навпаки. Таким чином ми розвиваємо окомір і логіку.

20:41 16.04.2022

РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВОЇ СФЕРИ ДІТЕЙ ГРА “МУМІЯ”

Ця гра цікава сама по собі, але краще організувати її як змагання кількох команд. Для цього потрібно приготувати кілька рулонів туалетного паперу (за числом команд). Підійде будь-який, найпростіший папір, який потім не шкода буде викинути.

20:41 15.04.2022

Добірка аудіокниг для дітей

В цей складний для нашої країни час особливої уваги потребують наші діти. Саме тому Благодійний фонд «Щаслива лапа» створив серію дитячих аудіокниг про добро та справжню дружбу.

20:36 11.04.2022

Мультфільми, які навчають дитину толерантності

Дуже важливо навчити дитину з самого дитинства не засуджувати інших і не боятися «особливих» дітей, вміти співчувати, бути толерантними. Поговорити з малюком про важливе допоможуть добрі мультфільми, в яких закладена глибока ідея.

21:56 05.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено