A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Я дитина

Дата: від до Скинути

Нетрадиційні техніки малювання

Представляємо до уваги, нетрадиційні техніки малювання виделками. З любов'ю до дітей, Анна Блеч - фахівець (консультант) ІРЦ №7 м.Києва

20:39 15.04.2024

Весела творчість. Нетрадиційне малювання виделками

Пропонуємо долучитися, отримати гарні емоції від нетрадиційного малювання, а саме малювання виделками. З любов'ю до дітей, Анна Блеч - фахівець (консультант) ІРЦ 7. Відео можна перглянути перейшовши за посиланням

09:19 01.03.2023

Заняття: "Одяг. Взуття. Що зайве?"

Мета заняття: вчити визначати зайвий предмет. Розвивати мовлення, мислення, пам'ять. Матеріал підготовила фахівець (консультант) вчитель-дефектолог ІРЦ 7 Валентина Гуляєва.

13:44 15.02.2023

Відеоурок з елементами арт-терапії: "Геометричні фігури"

Цікаві уроки з елементами арт-терапії, пробуджують у дітей цікавість до навчання, бажання творити,  розвивають дрібну моторику рук, збагачують сенсорні відчуття та коригують різнобарвну палітру усіх пізнавальних процесів.  Геометричні фігури, кольори, фарби, ватна паличка - нестандартно та креативно, захоплююче та пізнавально! Навчаємось весело, грайливо та творчо! Матеріал розроблено та підготовлено фахівцем-консультантом, вчителем-дефектологом ІРЦ 7 - Роксоланою Клименко. 

10:45 10.02.2023

Малювання чарівного сніговичка

Малювання - завжди вважалось корекційним інструментом для подолання тривожних, психо-емоційних станів, комунікативних бар'єрів, корегування "палітри" вищих психічних функцій: сприймання, уваги, уяви, мислення, пам'яті, мовлення, тощо. Якщо ми малюємо - попереджаємо емоційну лабільність та зміцнюємо свої вольові якості. Історія про виникнення сніговика, поповнить "кошичок" знань про навколишній світ, з цікавістю підготовить до ресурсного малювання ватною паличкою свого чарівного "Маленького сніговика".

14:17 30.01.2023

Використовуємо просту крейду для творчості

Що таке творчість? Здебільшого під цим поняттям розуміють розвиток здібності до художньої діяльності: малювання, написання віршів, гри на музичних інструментах. Але це поняття набагато глибше. Творчість — це створення якісно нових культурних та матеріальних цінностей, інтелектуальна діяльність у результаті якої на основі минулого досвіду виникає нове знання та бачення. Творчий розвиток — це не тільки набуття технічних навичок, це і створення умов для того, щоб дитина могла фантазувати, шукати незвичне в буденному і творити. Пропонуємо створити разом з дітьми просту картину, листівку, використовуючи крейду. Приємної творчості!  З любов'ю до дітей, Анна Блеч - фахівець (консультант) ІРЦ 7    

10:00 23.01.2023

Що таке творчий розвиток?

Здебільшого під цим поняттям розуміють розвиток здібності до художньої діяльності: малювання, написання віршів, гри на музичних інструментах. Але це поняття набагато глибше. Творчість — це створення якісно нових культурних та матеріальних цінностей, інтелектуальна діяльність у результаті якої на основі минулого досвіду виникає нове знання та бачення. Своєрідністю творчості дітей з особливими освітніми потребами є те, що вона з' являється у співдружності з творчістю дорослих, і має бути мотивована. Тому творчий розвиток — це не тільки набуття технічних навичок, це і створення умов для того, щоб дитина могла фантазувати, шукати незвичне в буденному і творити. Пропонуємо створити разом з дитиною зимове дерево, використовуючи фарби, папір, ватні серветки та інші матеріали. Така спільна робота розвиває уяву, просторово-образне і абстрактне мислення, а також сприяє формуванню посидючості, зосередженості й пильності у дітей.

09:55 23.01.2023

Малюємо ватними паличками

Науково доведено, що від розвитку дрібної моторики прямопропорційно залежать розвиток інтелекту, мовлення, уваги, уяви, пам’яті, зорових аналізаторів. Навички дрібної моторики допомагають дитині обстежувати, аналізувати, порівнювати, класифікувати навколишні предмети й відповідно краще розуміти світ, у якому вона живе. Малюємо разом!

09:34 23.01.2023

Малюємо ватними паличками

Роксолана Клименко - фахівець (консультант) ІРЦ 7, пропонує освоїти один з різновидів дитячого малювання ватними палочками та гуашевими фарбами. Малювання ватними паличками (пуантилізм) – це природній проміжковий етап між малюванням пальчиками та пензлем. Дуже незвична техніка, цікава для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. 

13:40 20.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено