A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Я дитина

Дата: від до Скинути

Малювання чарівного сніговичка

Малювання - завжди вважалось корекційним інструментом для подолання тривожних, психо-емоційних станів, комунікативних бар'єрів, корегування "палітри" вищих психічних функцій: сприймання, уваги, уяви, мислення, пам'яті, мовлення, тощо. Якщо ми малюємо - попереджаємо емоційну лабільність та зміцнюємо свої вольові якості. Історія про виникнення сніговика, поповнить "кошичок" знань про навколишній світ, з цікавістю підготовить до ресурсного малювання ватною паличкою свого чарівного "Маленького сніговика".

14:17 30.01.2023

Використовуємо просту крейду для творчості

Що таке творчість? Здебільшого під цим поняттям розуміють розвиток здібності до художньої діяльності: малювання, написання віршів, гри на музичних інструментах. Але це поняття набагато глибше. Творчість — це створення якісно нових культурних та матеріальних цінностей, інтелектуальна діяльність у результаті якої на основі минулого досвіду виникає нове знання та бачення. Творчий розвиток — це не тільки набуття технічних навичок, це і створення умов для того, щоб дитина могла фантазувати, шукати незвичне в буденному і творити. Пропонуємо створити разом з дітьми просту картину, листівку, використовуючи крейду. Приємної творчості!  З любов'ю до дітей, Анна Блеч - фахівець (консультант) ІРЦ 7    

10:00 23.01.2023

Що таке творчий розвиток?

Здебільшого під цим поняттям розуміють розвиток здібності до художньої діяльності: малювання, написання віршів, гри на музичних інструментах. Але це поняття набагато глибше. Творчість — це створення якісно нових культурних та матеріальних цінностей, інтелектуальна діяльність у результаті якої на основі минулого досвіду виникає нове знання та бачення. Своєрідністю творчості дітей з особливими освітніми потребами є те, що вона з' являється у співдружності з творчістю дорослих, і має бути мотивована. Тому творчий розвиток — це не тільки набуття технічних навичок, це і створення умов для того, щоб дитина могла фантазувати, шукати незвичне в буденному і творити. Пропонуємо створити разом з дитиною зимове дерево, використовуючи фарби, папір, ватні серветки та інші матеріали. Така спільна робота розвиває уяву, просторово-образне і абстрактне мислення, а також сприяє формуванню посидючості, зосередженості й пильності у дітей.

09:55 23.01.2023

Малюємо ватними паличками

Науково доведено, що від розвитку дрібної моторики прямопропорційно залежать розвиток інтелекту, мовлення, уваги, уяви, пам’яті, зорових аналізаторів. Навички дрібної моторики допомагають дитині обстежувати, аналізувати, порівнювати, класифікувати навколишні предмети й відповідно краще розуміти світ, у якому вона живе. Малюємо разом!

09:34 23.01.2023

Малюємо ватними паличками

Роксолана Клименко - фахівець (консультант) ІРЦ 7, пропонує освоїти один з різновидів дитячого малювання ватними палочками та гуашевими фарбами. Малювання ватними паличками (пуантилізм) – це природній проміжковий етап між малюванням пальчиками та пензлем. Дуже незвична техніка, цікава для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. 

13:40 20.01.2023

Заняття: "Білочка"

Мета заняття: Вчити дітей опису тваринки за опорною схемою, відповідати на питання за її змістом. Розвивати мовлення, сприймання, спостережливість. Виховувати у дітей любов до природи.

11:19 13.10.2022

Малюємо разом!

Малювання – перший вид творчої діяльності дитини. З раннього віку діти беруться за олівці і фарби, створюючи поки ще “неслухняними” ручками свої живописні шедеври. Вже до початкової школи малювання стає усвідомленим, систематичним заняттям. На цьому етапі абсолютно не важливо, чи є у дитини художній хист. Уроки малювання для нього – це обов’язкова умова формування і розвитку різнобічної, гармонійної особистості. Картина, написана маленьким художником, – предмет гордості для батька та матері. Однак для розвитку дитини уроки малювання цінні не результатом, а безпосередньо творчим процесом.

11:42 12.10.2022

Долучайте своїх дітей до занять! Моя сім'я.

Мета занняття: формувати у дітей первинні уявлення про родину; сім'ю, людей, які живуть разом. Називати кожного члена родини, активізувати словник. Розвивати уміння слухати. Виховувати почуття любові та поваги до кожного в родині.

11:01 12.10.2022

Розвиваємо дрібну моторику рук

Якщо дитинка пізнає світ руками через дотики, маніпуляційні співставляючі рухи, то це означає, що розвивається мозок. Розвивається мозок - розвиваються пізнавальні процеси мислення, увага, пам"ять, мовлення. Любимо своїх діток❤

09:47 23.09.2022

Малювання штампами за допомогою фруктів та овочів

Чергова цікава ідея для дитячої творчості. Зазвичай, нетрадиційне малювання не потребує надто ретельної та довгої підготовки. В основному для цього використовуються підручні та загальнодоступні матеріали. Для малювання штампами можна взяти абсолютно звичайні речі, включаючи фрукти та овочі: половинки яблука чи лимона,картоплі чи цибулини. Цією технікою можна навіть створювати справжні шедеври. Такими картинами можна прикрасити кухню. А можна використати цю ідею для декору подарунків та упаковок для них. А ще — це відмінний спосіб вивчити назви фруктів і овочів в невимушеній атмосфері. Для того, щоб малюнок вийшов красивим, знадобиться намалювати основу для картини. Так можна намалювати стежку, стебла квітів чи гілки. Після цього, виберіть штамп, вмочіть його в фарбу та прикладіть до паперу. Таким чином ви отримаєте кольорові відбитки, за допомогою яких можна оформити листя, пелюстки квітів. Отже, вам знадобляться різні овочі, фрукти і фарби. Якщо взяти акрилові, картини вийдуть набагато яскравіше і красивіше, ніж з використанням гуаші. Акварель не підійде для цієї техніки, оскільки вона сильно розтікається. Зробіть зріз плода або пучка листя, вмочіть у фарбу і поставте штамп на папері. Красиві штампики виходять з половинок яблук або груш. Дуже цікаво малювати пекінською капустою або зібраними в пучок і закріпленими гумкою листям салату. Головне— зробити рівний зріз, щоб малюнок вийшов рівномірним і красивим. Спробуйте зробити відбитки болгарського перцю — вийдуть листочки конюшини. Красиво малювати половинками цитрусових. Такі малюнки вийдуть ще і ароматними. Надихайтеся, розвивайтеся!

16:43 19.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування