A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: від до Скинути

УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ / ІНІЦІАТИВУ

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти. На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

11:07 13.12.2021

АНОНС навчально-практичного семінару який відбудеться 26 жовтня 2021 року

Запрошуємо прийняти участь в навчально-практичному  семінарі організованому Інклюзивно-ресурсним центром № 7 Подільського району м. Києва для асистентів вчителів на тему: «Особливості організації освітнього процесу осіб з порушеннями зору в умовах інклюзивного середовища»,  за участю Тетяни Гребенюк – доцента кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, вчителя-дефектолога ІРЦ № 7 Подільського району м. Києва.

13:36 19.10.2021

Засідання круглого столу на тему: "Формування інклюзивного простору шляхом взаємодії вчителів-логопедів логопедичних пунктів та ЗЗСО Подільського району"

27 жовтня 2021 року о 10:00, за адресою провулок Цимлянський 2 (приміщення ІРЦ № 7 Подільського району м. Києва)  відбудеться засідання круглого столу на тему: "Формування інклюзивного простору шляхом взаємодії вчителів-логопедів логопедичних пунктів та ЗЗСО Подільського району", за участю представників управляння освіти, викладачів кафедри логопедії НПУ ім. М.П. Драгоманова,  вчителів-логопедів логопунктів та фахівців ІРЦ 7 Подільського району.

11:00 19.10.2021

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!!!

Шановні батьки! Інклюзивно-ресурсний центр № 7  Подільського району м. Києва з 11 жовтня відновлює проведення комплексних оцінок розвитку !!!

10:14 11.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено