A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Батьків

Дата: від до Скинути

14 НЕЗВИЧАЙНИХ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР  ІЗ ЗВИЧАЙНОЮ ПІРАМІДКОЮ

Напевно, всі батьки знають, для чого потрібна пірамідка: щоб дитина вчилася її збирати-розбирати, а значить, розвивати дрібну моторику, координацію, засвоювати поняття величини. Тому багато мам і тат замислюються про купівлю такої іграшки тільки тоді, коли їх малюкові вже виповниться рік-півтора (адже раніше він все одно «нічого не розуміє»). І зовсім даремно! Пірамідка – зовсім не «вузькопрофільна», а цілком універсальна іграшка, яку можна використовувати для розвитку крихітки практично з її народження!

19:50 01.05.2022

ЩО ТАКЕ ФОНЕМАТИЧНИЙ СЛУХ І ЯК ЙОГО РОЗВИВАТИ ВДОМА

Часто від батьків можна почути «у моєї дитини каша в роті» або «немає багатьох звуків». Причиною таких проблем у дітей часто є недостатньо розвинений фонематичний слух. Фонематичний слух – це здатність аналізувати те, що ми чуємо.

20:27 30.04.2022

15 ЧУДОВИХ ІГОР З КРУПАМИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ

Грати можна будь-якими крупами, але все таки, краще починати з манки. Вона чиста, дуже дрібна, і не страшно якщо малюк її спробує. Вдавитися складно, у вуха і ніс засунути як скажімо горох чи гречку не вийде Трохи пізніше можна спробувати ігри з кукурудзяною крупою, а потім і з гречкою, квасолею і рисом.

15:59 28.04.2022

ДОБІРКА ІДЕЙ ДЛЯ ІГОР З ГУДЗИКАМИ

Ґудзики — прекрасний матеріал для розвитку дрібної моторики. Діткам від 1 року дуже подобається бавитися з ними. Звичайно, батькам слід уважно стежити за малюком, щоб маленькі ґудзички не опинилися у ротику, носику чи у вушках малечі. А ми пропонуємо вам чудову добірку ідей, як можна використати ґудзики, окрім пересипання, розкидання і збирання назад в коробочку.

20:44 27.04.2022

Що сказати дітям у цей непростий час

У цей непростий для кожного українця час, ми маємо думати про наших діток. Дорослі на нервах, а діти взагалі не розуміють, що відбувається. Ось вам рекомендації від наших психологів, як поводитися у такій ситуації:

12:16 25.04.2022

МІННА НЕБЕЗПЕКА: ПРАВИЛА МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН!

Активація замінувань відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду.

16:14 24.04.2022

В Україні запрацював освітній чат-бот: допоможе знайти школу, садочок чи відновити документи

В Україні запрацював освітній чат-бот для школярів, студентів, їхніх батьків, вчителів та науковців. EducationUaBot розробила команда Міністерства освіти і науки за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проектом DECIDE, повідомили у відомстві. 

16:12 24.04.2022

В Україні стартував проект психологічної підтримки «ПОРУЧ»

Проект ПОРУЧ — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

11:46 19.04.2022

ПІДБІРКА КОРИСНИХ КНИГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ

«Як говорити, щоб діти нас слухали. Як слухати, щоб діти з нами говорили.» Адель Фабер та Елейн Мазліш. Нова книжка відомої сімейної психологині, авторки бестселерів «Що робити, коли...» і «Таємна опора...» відповідає на одвічні запитання батьків про особливості виховання дітей. Дуже часто виявляється, що саме незгоди у взаєминах змушують дитину поводитися не найкращим чином, а батьків — дратуватись і вдаватись у відчай. Дорослі не розуміють потреб і захоплень власних дітей, а діти не слухаються, нехтують правилами і брешуть. Експертка у сфері виховання допоможе знайті з дитиною спільну мову, розв'язків зв'язати конфліктні ситуації, зберегти терпіння та віднайти розуміння й мир у сім'ї.

16:43 17.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено