A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Методичні розробки фахівців

Дата: від до Скинути

Методична розробка Тетяни Миколаївни Гребенюк, вчителя-дефектолога (тифлопедагога) ІРЦ

Дошкільний вік відноситься до особливого періоду в житті кожної людини, коли проходить  найбільш інтенсивно її розвиток,  формування фізичних і психічних якостей особистості, які необхідні на протязі всього майбутнього життя. Особливістю дошкільного віку є також забезпечення рівня загального розумового розвитку дитини, що надалі буде служити основою для набуття знань в різних видах діяльності. Ведучим, визначаючим фактором, який впливає на розвиток дітей з порушеннями зору є соціальне середовище та умови, в яких вона виховується. І чим раніше дитина відчує правильний педагогічний вплив, тим успішніше подолає вплив первинного порушення на її розвиток.

18:47 16.12.2022

Методична розробка Олени Володимирівни Прокопенко, вчителя-логопеда ІРЦ

Комунікація є одним із найголовніших аспектів нашого життя, а у людини з афазією вона порушена або ж зовсім відсутня. В такому разі необхідно знати, як правильно її відновити, аби покращити якість життя особи, яка має труднощі.  З початком воєнних дій складно назвати точну цифру людей з афазією. Нервові клітини відновлюються дуже повільно, тож людина відчуває наслідки ще довго після травми. Тому важливо якнайшвидше звернутися по допомогу до фахівців, адже це може зупинити подальше пошкодження головного мозку.

18:09 16.12.2022

Методична розробка Ганни Олександрівни Блеч, вчителя-дефектолога ІРЦ

В сучасних умовах реформування системи освіти в Україні соціально-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями є одним з найважливіших завдань спеціальної освіти, адже мусить забезпечити комплексну педагогічну підтримку та допомогу таким дітям у процесі їх розвитку, корекції порушень і здобуття освіти відповідного рівня з метою соціалізації – входження в суспільство на рівних правах з іншими.

12:34 24.11.2021

Методична розробка Наталії Анатоліївни Петренко, практичного психолога ІРЦ

Малювання пальчиками — цілий ритуал. Навіть та людина, яка ніколи цього не робила, може уявити особливі тактильні відчуття, які виникають, коли вона опускає пальці у щільну й водночас м’яку гуаш, розмішує її у банці, наносить на папір і залишає перший відбиток.

10:23 24.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено