A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №7
Подільського району м. Києва

Педагогів

Дата: від до Скинути

ДУДЛІНГ І ЗЕНТАНГЛ – КОРИСНЕ МАЛЮВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Зентангл і дудлінг, а також їх поєднання (зендудлінг) – техніки малювання, які останнім часом набувають великої популярності. Інтерес до них пов’язаний з тим, що вони є хорошим способом розслабитися, отримати задоволення, проявити свої творчі здібності, навіть у тому випадку, якщо ви абсолютно не вмієте малювати в класичному розумінні цього слова. Ці техніки прекрасно підходять і для дорослих, і для найменших дітей, які тільки вчаться тримати малярське приладдя.

19:51 01.05.2022

«Антистрес бокс» або пошуково-ігровий простір

Коли дитина після пережитих травм та трагедій вперше переступає поріг кабінету психолога, вона відчуває неспокій, а інколи і сильну тривогу. Як включити дитину в роботу. Як психологам швидко зняти напруги та налаштувати дитину на роботу?

12:15 25.04.2022

ПІДБІРКА КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТЬМИ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ

Зошит з завданнями для дітей з інтелектуальними порушенням. Зошит розробленний відповідно до програми навчання дітей з інтелектуальними порушеннями. Він складається з наступних тем: основі кольори, геометричні фігури та вправ для розвитку дрібної моторики та зорово-моторної координації. https://vseosvita.ua/library/zosit-z-zavdannami-dla-ditej-z-intelektualnimi-porusennami-243771.html

14:18 20.04.2022

КАРТКИ «СХОДИНКИ ЕМОЦІЙ ТА ПОЧУТТІВ»

Методика «Сходинки емоцій та почуттів» спрямована на дослідження, розвиток та корекцію емоційного інтелекту дитини. Розроблена для роботи психологів та психотерапевтів з дітьми віком від 5-ти років, підлітками та дорослими.

16:42 17.04.2022

СТРАТЕГІЇ ПІДТРИМКИ СІМЕЙ ТА ДІТЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Цей конспект ресурсів і стратегій для підтримки сімей та дітей військовослужбовців під час перегрупування та війни був розроблений Відділом 19 Американської психологічної асоціації з низкою партнерів. Додаткова інформація та ресурси збираються та будуть надані оперативно.

17:33 14.04.2022

Техніка "Фортеця захисту"

З дитинства ми знаємо, що фортеця – це місце, яке символізує міцність, захист, оборону, незламний дух. Вікіпедія наводить наступне визначення: "Фортеця — укріплена фортифікаційна споруда з міцними капітальними спорудами, постійним гарнізоном, великим запасом провіанту та озброєння". Всі ми пам'ятаємо, що оборону у фортеці, можна вести дні, місяці, і навіть, роки. Тому метафора "фортеці" сьогодні є потужним інструментом для пошуку ресурсу та захисту від травмуючих подій.

21:32 13.04.2022

КІНОСТРІЧКИ, ЯКІ БУДУТЬ КОРИСНИМИ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ДИТЯЧИМ ПСИХОЛОГАМ

Існує дуже багато хороших фільмів про дітей, їх виховання, психологію, поведінку, особливості розвитку і т.п. Думаємо перегляд таких стрічок стане корисним для психологів, батьків і педагогів. Ми створили для вас добірку найкращих кінострічок. Приємного перегляду!

14:28 12.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено